
Підшипник 6314-2RS (180314,314) 70х150х35 ZKL Чехія
1 074 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180314
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6314-2RS (180314)
Основні розміри:
внутрішній діаметр d = 70 мм.
зовнішній діаметр D = 150 мм.
ширина B = 35 мм.
вага 2,366 кг.
Виробник: ZKL Чехія
Широко застосовується в важкої промисловості, солонодоріжжній техніці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.54 кг |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 6314 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 074 ₴



