Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 62203 або 180503
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 17 мм.
зовнішній діаметр D = 40 мм.
ширина B = 16 мм.
вага 0,082 кг.

Виробник : NTE Slovakia
Застосовується в сельхоспотехніці
Встановлюється в диску сочинка сітківниці СЗ-3,6
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.08 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Динамічне навантаження | 975 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 475 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 180503 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴





