



Підшипник 7607 (32307) SKF.ua (АГ,АГД,ЗИЛ,ГАЗ,УАЗ,МТЗ)
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32307
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 35 мм.
зовнішній діаметр D = 80 мм.
ширина B = 32,75 мм.
вага — 0,758 кг.

Виробник: SKF Україна
Застосування підшипника:
Автомобіль ГАЗ-24 Волга. Мост задний
Автомобіль ГАЗ-3110 Волга. Мост
Автомобіль ІКАРУС 250, 256, 260, 280 Автобус Коробка перемикання передач (КПП)
Автомобіль УАЗ-31512, УАЗ-31514, УАЗ-469, УАЗ-2206, 3303, 3909, 3962, 3925, 3151, 3152
Автомобіль ЗІЛ-5301 Бичок Ступиці коліс (передня опора)
Трактор МТЗ-80 Передній провідний міст
Трактор МТЗ-82 Мост передний
Трактор МТЗ-920, 922, 923, 952, 82.1-6, 82.1-7, 82.1, 92, 892 міст передній
Трактор МТЗ-1021, 1025, 1221, 1321, 1222, 1523, 2022 міст передній
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.758 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 93.5 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 114 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32.75 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 32307 |
| Застосування | МТЗ-82 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



