
Подшипник 7515 (32215) SKF.ua (МТЗ,ГАЗ,МАЗ)
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 75 мм.
зовнішній діаметр D = 130 мм.
ширина B = 33,25 мм.
вага — 1,72 кг.
Виробник: SKF Україна
Застосування підшипника:
Автомобіль ГАЗ-52 Ступиці задніх коліс (внутрішня опора)
Автомобіль ГАЗ-53 Ступиці задніх коліс (внутрішня опора)
Автомобіль ГАЗ-53, 3502, 3503, 53-12, 3307, 5201, 5204, 5205, 3306, 3309 підшипник маточина заднього колеса (внутрішній)
Автомобіль ГАЗ-66 Ступиці коліс (внутрішня опора
Автомобіль МАЗ-5334, МАЗ-5335, МАЗ-5338, МАЗ-5430, МАЗ-5558 МАЗ-5429, МАЗ-5549 МАЗ-538, МАЗ-547, МАЗ-7410, Мост задний
Трактор МТЗ-80 Диференціал заднього моста
Трактор МТЗ-82 Диференціал заднього моста
Трактор МТЗ-920, 922, 923, 952, 82.1-6, 82.1-7, 82.1, 92, 892 диференціал заднього моста
Трактор МТЗ-100, МТЗ-102 Задній міст, ліва опора диференціала
Трактор МТЗ-1221 Мост задний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Маточини заднього колеса |
| Код запчастини | 32215 |
| Марка | ГАЗ |
| Сумісність із маркою | ГАЗ, МТЗ |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 33.25 мм |
- Ціна: 1 180 ₴



