Підшипник 27308 (31308), розміри: 40х90х25,25 (ГАЗ-52,53) NTE Slovakia
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31308
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний з кутом контакту рівним або понад 20 градусів
Основні параметри :
- внутрішній діаметр d= 40 мм,
- зовнішній діаметр D= 90 мм,
- ширина B= 25,25 мм.
- вага 0,732 кг.

Виробник : NTE Словаччина
Застосування підшипника :
Автомобіль ГАЗ-52 Міст задній (шестірня ведуча, передня опора)
Автомобіль ГАЗ-53 задній Міст (шестірня ведуча головної пари, передня опора)
Автомобіль ГАЗ-66 Міст задній (ведуча шестерня, передня опора)
Автомобіль ГАЗ-3301 Міст задній
Автомобіль САЗ-3507 Міст задній
Автомобіль САЗ-3502 Міст задній
Автомобіль ГАЗ 3306
Автомобіль ГАЗ-3307 Міст задній
Автомобіль ГАЗ-3309
Автомобіль САЗ-4509
Автомобіль ЗІЛ-131Н, ЗІЛ-131В, ЗІЛ-131НВ Міст передній (поворотний кулак)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 81.5 Н |
| Динамічне навантаження | 85 Н |
| Вага | 0.732 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 25.25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Ширина | 25.25 мм |
| Код запчастини | 27308 |
| Сумісність із маркою | ГАЗ |
| Сумісність із моделлю | Sobol, Valdaj, Gazelle, Volga, Volga Siber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴








