


Підшипник 180306 (6306,306), розміри: 30х72х19 NTE Slovakia (238322,JD7689,RE65651,AZ38467,RE29115) ВАЗ, ДОН
203 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180306
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6306 або 180306
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 30 мм.
зовнішній діаметр D = 72 мм.
ширина B = 19 мм.
вага 0,299 кг.
Каталожні номери: 238322, JD7689, 215048, AR48751, RE65651, AZ38467, RE29115
Застосування підшипника:
Автомобіль ВАЗ-2101-2108 задний мост
ВАЗ-2121 Ніва Напівось заднього моста
Автомобіль ЗАЗ-1102 Таврія напівось заднього моста
Автомобіль Москвіч Напівось заднього моста
Комбайн Дон-1200 Комбайн зернозбиральний Привод вивантаженого шнека, контролер компресора
Комбайн Єнісей-1200 Комбайн зерноприбиральний Інші вузли та механізми
Комбайн РСМ-10 «Дон-1500Б» Комбайн зерновозбірний Привод вантажного шнека, контролер компресора
Комбайны New Holland, Case, John Deere
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.33 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 6306 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 203 ₴



