


Підшипник 6305 (305), розміри 25х62х17 KG (КАМАЗ,МАЗ, КРАЗ, ЗІЛ, ГАЗ, УАЗ, ВАЗ, ВАЗ, ЯМЗ, МТЗ)
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 305
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6305 або 305
Виробник: KG India
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 25 мм.
зовнішній діаметр D = 62 мм.
ширина B = 17 мм.
вага 0,218 кг.
Застосування підшипника:
Автомобіль ВАЗ-2101-2108 Вала приводу мостів
Автомобіль ВАЗ-2121 Міст задній (вал приводу)
Автомобіль ЗАЗ-1102, 1103, 1105 Таврія Коробка перемикання передач (КПП): вторинний вал
Автомобіль КамАЗ-4310, КамАЗ-43105 Автомобіль вантажного керма
Автомобіль КамАЗ-5320, КамАЗ-53211, КамАЗ-53212, КамАЗ-53213, КамАЗ-5410, КамАЗ-54112, КамАЗ-54112, КамАЗ-55102, КамАЗ-55111 Автомобіль вантажний Двигун (вал ведомий гідромуфти вентилятора, передня опора)
Автомобіль КрАЗ-255, КРАЗ-255Б1, КРАЗ-255Б1А, КРАЗ-255Л1, КРАЗ-255В1 Автомобіль вантажний Двигун (система охолодження)
Автомобіль КрАЗ-260 Автомобіль вантажний Двигун
Автомобіль УАЗ-3741, ВАЗ-3962, ВАЗ-3303, УАЗ-33036, ВАЗ-3909, ВАЗ-3909, ВАЗ-39094, УАЗ-39095 Автомобіль вантажний малотоннажний Коробка перемикання передач (КПП) (вал проміжний)
Автомобіль УАЗ-469, УАЗ-469М Автомобіль легкої підвищеної прохідності Коробка перемикання передач (КПП)
Автомобіль УАЗ-2206 Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор МТЗ-80 Муфта зчеплення (привод насоса НШ 32)
Трактор МТЗ-82 Коробка роздавальна
Трактор Т-150К Двигун (насос водяний)
Трактор Т-151К Навіска, вал приводу насоса
Трактор ХТЗ-120, ХТЗ-121 Коробка роздавальна, вал приводу Вал відбору потужності (Вал Добору Потужності)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.23 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Код запчастини | 6305 |
| Марка | УАЗ |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 107 ₴



