

Підшипник 6016-2RS (180116,116) 80х125х22 (1345226C1,1322676C1,825070) NTE Slovakia
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180116
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6016 або 180116
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 80 мм.
- зовнішній діаметр D = 125 мм.
- ширина B = 22 мм.
- вага — 0,837 кг.

Каталожні номери: 1345226C1, 1322676C1, 825070, 84435858, 1315225C1, 700719173, 80825070, 84995737, 84995781, 9902892765, D41616000, 47509176
Застосування підшипника на сільгосптехніку: New Holland. Case, John Deere
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 40 Н |
| Динамічне навантаження | 49.4 Н |
| Вага | 0.837 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Висота | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 22 мм |
| Код запчастини | 6016 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



