
Ремінь В(Б)-1995 (17х11-1995) Contitech Continental (Z45206,123307A1,0201155)
1 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: В(Б)-1995
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-1995 (17х11-1995)
Виробник : Contitech Continental
Каталожні номери : (Z45206, 10124555M1, 123307A1, S0614225, 80913151, 746508.1, 31-2543960, 619317M2, 0201155, 639226.0, 639226.1, 402605M1, AZ39676, 340433272, 80913151, 84056913, 84790244, 41930300, 795514M1, S0614131, 700717578).
Основні параметри :
Ширина : 17 мм.
Висота : 11 мм.
Довжина : 1995 мм.
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-1995 |
| Довжина | 1995 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Z45206, 10124555M1, 123307A1, S0614225, 80230044, 80913151, 746508.1, 31-2543960, 619317M2, 0201155, 639226.0, 639226.1, 402605M1, AZ39676, 340433272, 80913151, 84056913, 84790244, 41930300, 795514M1, S0614131, 700717578 |
| Ширина | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 1995 мм |
- Ціна: 1 020 ₴



