
Ремінь В(Б)-2380 (17х11-2380) Contitech Continental (1401180,785341.0,203644C1,AP1000295)
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: В(Б)-2380-3
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В (Б)-2380 (17х11-2380)
Виробник: Contitech Continental
Каталожні номери: 1401180, 785341.0, 203644C1, AP1000295, P49604.
Основні параметри:
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина: 2380 мм.
Ремені клинові зараз використовуються в багатьох сферах народногосподарської діяльності:
1. Насамперед про виробництво транспортних засобів. На сьогодні ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому разі йдеться також і про промислове автомобілебудування, зокрема будівельні крани.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Йдеться про комбайни, трактори тощо.
3. Клиновими ременями обладнуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах такі елементи обладнані верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клінічну продукцію під час розроблення та виробництва сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами дедалі частіше обладнуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передавання крутного моменту від двигуна вала до інших допоміжних пристроїв та агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-2380 |
| Довжина | 2380 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1401180, 785341.0, 203644C1, AP1000295, P49604 |
| Ширина | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 2380 мм |
- Ціна: 1 250 ₴



