



Ремінь В(Б)-2430 (17х11-2430) Endura (0301183,Z67285,703314.0)
480 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-2430-1
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-2430 (17х11-2430)
Виробник : ENDURA
Каталожні номери: 0301183, 0201177, Z67285, 1276707C1, 703314.0, H145528, 01116096, 195671M1, 84061953
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 2430 мм.
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-2430 |
| Довжина | 2430 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 86514526A, 0111 6096, 088-002215-3.231, 01116096, 1116096, 84061953, 230046, 880022153231, 43303430, 86514526, 80230046, 320623M1, 903412M2, 320623M2, 0301183, 628175.0, 666290.0, 703314.0, 936409.0, AN194751, Z67285, AN194750 |
| Ширина | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 2430 мм |
- Ціна: 480 ₴



