
Ремінь В(Б)-2507 Ld/2464 Li (17х11-2507) Mitsuboshi (1901188,713506.0,826731R1)
660 ₴
- Готово до відправки
- Код: В(Б)-2507
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-2507 Ld/2464 Li (17х11-2500)
- Li - Довжина нижньої (внутрішньої) сторони;
- Ld або Lw- позначення довжини по лінії натягу ременя. Це робоча довжина, виміряна по корді.
Виробник : Mitsuboshi Japan
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 2507 мм.
Каталожні номери: (1901188, 713506.0, 066034.0, 802530.0, AP1000302, 340433289, 611588M1, 000660340, H24472, 80217198, 1146013, 826731R1, 6256546, 545652M1, 560667M1, AG20100W, 066034, 000066034)
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsuboshi |
| Країна виробник | Японія |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | Б-2507 |
| Довжина | 2507 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1901188, 713506.0, 066034.0, 802530.0, AP1000302, 340433289, 611588M1, 000660340, H24472, 80217198, 1146013, 826731R1, 6256546, 545652M1, 560667M1, AG20100W, 066034, 000066034 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 2464 мм |
| Зовнішній діаметр | 2507 мм |
- Ціна: 660 ₴



