
Ремінь В(Б)-2278Ld / 2240 Li (17х11-2278) Mitsuboshi (2301174,800309.0,AZ100809,D41932600)
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: В(Б)-2278
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-2278Ld / 2240 Li (17х11-2278)
- Li - Довжина нижньої (внутрішньої) сторони;
- Ld або Lw- позначення довжини по лінії натягу ременя. Це робоча довжина, виміряна по корді.
Виробник : Mitsuboshi Japan
Каталожні номери : (2301174, 800309.0, 952578.0, AZ100809, Z57084, D41932600, 785172)
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 2278 мм.
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsuboshi |
| Країна виробник | Японія |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-2278 |
| Довжина | 2278 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2301174, 800309.0, 952578.0, AZ100809, Z57084, D41932600, 785172 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 2240 мм |
| Зовнішній діаметр | 2278 мм |
- Ціна: 595 ₴



