
Ремінь В(Б)-3090Ld / 3048 Li (17х11-3090) Mitsuboshi (1401234,750288.0,H22529,87521887)
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: В(Б)-3090-2
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-3090Ld / 3048 Li (17х11-3090)
- Li - Довжина нижньої (внутрішньої) сторони;
- Ld або Lw- позначення довжини по лінії натягу ременя. Це робоча довжина, виміряна по корді.
Виробник : Mitsuboshi Japan
Каталожні номери : (H22529, 477179R1, 667973, 1401234, 667973.0, 750288.0 , 750888.0 , 750288.1, S0614150, 87521887, 1346658C2, 614150).
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 3090 мм.
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsuboshi |
| Країна виробник | Японія |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-3090 |
| Довжина | 3090 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | H22529, 477179R1, 667973, 1401234, 667973.0, 750288.0 , 750888.0 , 750288.1, S0614150, 87521887, 1346658C2, 614150 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 3048 мм |
| Зовнішній діаметр | 3090 мм |
- Ціна: 720 ₴



