
Ремінь В(Б)-1770 Ld / 1725 Li (17х11-1770) Mitsuboshi (01143410,241192090,1501135)
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: В(Б)-1770
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-1770 Ld / 1725 Li (17х11-1770)
- Li - Довжина нижньої (внутрішньої) сторони;
- Ld або Lw- позначення довжини по лінії натягу ременя. Це робоча довжина, виміряна по корді.
Виробник : Mitsuboshi Japan
Каталожні номери : (01143410, 241192090, 1501135)
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 1770 мм.
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsuboshi |
| Країна виробник | Японія |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-1770 |
| Довжина | 1770 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 01143410, 241192090, 1501135 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 1725 мм |
| Зовнішній діаметр | 1770 мм |
- Ціна: 460 ₴



