

Підшипник 217 (6217) FBJ Japan (МТЗ 80-1221)
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6217 або 217
Основні розміри:
внутрішній діаметр d= 85 мм,
зовнішній діаметр D= 150 мм.
ширина B= 28 мм
вага 1,78 кг
Виробник : FBJ Japan
Широко застосовується в сільгосптехніки та металургії .
Встановлюється на трактори марки МТЗ-80,82,100,892,1221...(Міст задній/Рукава півосі)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.87 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Код запчастини | 217 |
| Марка | МТЗ |
| Сумісність із маркою | МТЗ |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴



