

Підшипник 7609 (32309), розміри: 45х100х38,25 CT (АГ,УДА,МТЗ,ГАЗ-52,53,ЮМЗ)
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32309
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7609 (32309)
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 45 мм,
зовнішній діаметр D= 100 мм.
ширина B= 38,25 мм.
вага 1,328 кг

Виробник : CT
Застосовується підшипник :
Автомобіль ГАЗ-52 Маточини передніх коліс (внутрішня опора)
Автомобіль ГАЗ-53 Маточини передніх коліс (внутрішня опора)
Автомобіль ГАЗ-53, 3502, 3503, 53-12, 3307, 5201, 5204, 5205, 3306, 3309 підшипник маточини переднього колеса (внутрішній)
Автомобіль ГАЗ-3307 Маточина переднього колеса (внутрішній)
Автомобіль ІКАРУС 250, 256, 260, 280 Автобус Коробка перемикання передач (КПП)
Автомобіль КамАЗ-4310 Коробка перемикання передач (КПП)
Автомобіль КАМАЗ-6410 Коробка перемикання передач (КПП)
Комбайн КЗС-1218 «Полісся» Зернозбиральний комбайн КЗС-1218 «ПАЛЕССЕ GS12» ведучий Міст
Комбайн СК-5 «Нива» Комбайн зернозбиральний ведучий Міст
Сільськогосподарські машини 2-ПТС-4 Причіп тракторний Маточини коліс, опора зовнішня
Трактор ЮМЗ-6АМ, ЮМЗ-6АЛ, ЮМЗ-6КМ Маточини передніх коліс, внутрішня опора
Трактор МТЗ-80 Міст задній
Трактор МТЗ-80 Маточина передніх коліс (задня опора)
Трактор МТЗ-900 Маточина передніх коліс (задня опора)
Трактор МТЗ-950 Маточина передніх коліс (задня опора)
Підшипник маточини (VKHB2004) 32309 SAF/ BPW/ DAF/ MAN/ SCANIA/ VOLVO/ RVI IVECO
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 140 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 170 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Марка | ГАЗ |
| Сумісність із маркою | ГАЗ |
| Ширина | 38.25 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | 7609 |
| Застосування | МТЗ-82 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
- Ціна: 360 ₴



