

Підшипник 7610 (32310), розміри: 50х110х42,25 Kinex Slovakia (МТЗ,ДОН,КАМАЗ,ЗІЛ)
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32310
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7610 або 32310
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 50 мм,
зовнішній діаметр D= 110 мм.
ширина B= 42,25 мм.
вага 1,89 кг
Виробник : Kinex Slovakia

Застосовується підшипник :
Автомобіль ЗІЛ-130, ЗІЛ-130В1, ЗІЛ-130Г, ЗІЛ-130Д, ЗІЛ-130Е, ЗІЛ-431917 Автомобіль вантажний Міст задній
Автомобіль ЗІЛ-4331 Автомобіль вантажний Маточини коліс
Автомобіль ЗІЛ-130, 431410...431450, 431510...431542, 431900...431902, 432900..432912, 433300...433382, 495810...495850 конічне зубчасте колесо (зовнішній), проміжний вал головної передачі (лівий)
Автомобіль Ікарус-250,256,260,280 Маточина переднього моста
Автомобіль КамАЗ-5320, КамАЗ-53211, КамАЗ-53212, КамАЗ-53213, КамАЗ-5410, КамАЗ-54112, КамАЗ-55102, КамАЗ-55111 Автомобіль вантажний Маточини передніх коліс (зовнішня опора)
Автомобіль КАМАЗ-5320, 53205, 53213, 53215 маточини коліс
Автомобіль КамАЗ-5325 Маточина передніх коліс:зовнішня опора
Автомобіль КамАЗ-5410 Маточина передніх коліс:зовнішня опора
Автомобіль КамАЗ-5510 Маточина передніх коліс:зовнішня опора
Автомобіль КРАЗ-256, 257, 258, 5444 маточини коліс
Автомобіль МАЗ-5336 Маточина передніх коліс
Автомобіль МАЗ-547 Двигун
Автомобіль МАЗ-6430 маточина передньої осі
Автомобіль МАЗ-7310 Двигун
Автомобіль МАЗ-7410 Двигун
Комбайн Дон-1200 Комбайн зернозбиральний ведучий Міст
Комбайн Дон-1200 Комбайн зернозбиральний Міст керованих коліс
Дон-1500Б Комбайн зернозбиральний ведучий Міст
Трактор МТЗ-80 Коробка перемикання передач (КПП) (вторинний вал, передня опора)
Трактор МТЗ-82 Коробка перемикання передач (КПП) (вторинний вал, передня опора)
Трактор МТЗ-892 Коробка перемикання передач (КПП) вторинний вал
Трактор МТЗ-900 Коробка перемикання передач (КПП) вторинний вал
Трактор МТЗ-920, 922, 923, 952, 82.1-6, 82.1-7, 82.1, 92, 892 вторинний вал коробки передач
Підшипник маточини (VKHB2070) 32310 BPW/ MB/ DAF/ IVECO/ SCANIA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.89 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 172 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 212 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Марка | КАМАЗ |
| Сумісність із маркою | ЗІЛ, КАМАЗ, МТЗ |
| Ширина | 42.25 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | 7610 |
| Застосування | МТЗ-82 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
- Ціна: 850 ₴



