

Підшипник 7611 (32311), розміри: 55х120х45,5 Kinex Slovakia (ПТС,АГ-2.4,УДА,ЗІЛ,КРАЗ)
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32311
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7611 або 32311
Виробник : Kinex Slovakia
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 55 мм,
зовнішній діаметр D= 120 мм.
ширина B= 45,5 мм.
вага 2,38 кг

Застосування підшипника :
Автомобіль ЗІЛ-130 Міст середній і задній/Маточина передніх коліс:внутрішня опора
Автомобіль ЗІЛ-433360, ЗІЛ-494560, ЗІЛ-442160, ЗІЛ-433110, ЗІЛ-431410, ЗІЛ-441510, ЗІЛ 431510, ЗІЛ-495710, ЗІЛ-495810 Автомобіль вантажний Маточини передніх коліс (внутрішня опора)
Автомобіль ЗІЛ-130, 431410...431450, 431510...431542, 431900...431902, 432900..432912, 433300...433382, 495810...495850 проміжний вал головної передачі, фронтальний вал (внутрішній)
Автомобіль КрАЗ-255, КрАЗ-255Б1, КрАЗ-255Б1А, КрАЗ-255Л1, КрАЗ-255В1 Автомобіль вантажний Міст передній
Автомобіль КрАЗ-260 передній Міст
Причіп тракторний 2-ПТС-4 Маточини коліс, внутрішня опора
Обприскувач причіпний штанговий ОПШ Колесо ходове
Дискова борона АГ-2.4, УДА
Підшипник маточини вантажних автомобілів Mercedes-Benz, IVECO, SCANIA (VKHB2002)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 2.38 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 203 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 271.4 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Марка | ЗІЛ |
| Сумісність із маркою | ГАЗ, ЗІЛ, КАМАЗ, Красивий, МАЗ |
| Ширина | 45.5 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | 7611 |
| Застосування | МТЗ-80 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
- Ціна: 1 150 ₴



