

Підшипник 7613 (32313), розміри: 65х140х51 CT (КАМАЗ,ЗИЛ,КраЗ)
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32313
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7613 або 32313
Виробник: CT
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 65 мм.
зовнішній діаметр D = 140 мм.
ширина B = 51 мм.
вага 3,49 кг.

Застосування підшипника:
Автомобіль вантажний ЗІЛ 130, 431410...431450, 431510...431542, 431900...431902, 432900.432912, 433300...433382, 495810...495850 конічне зубчасте колесо (внутрішне)
Автомобіль КРАЗ 256Б1, 257Б1, 257Б1А, 258Б1, 5444 маточина коліс
Автомобіль КамАЗ Міст передній/внутрішня опора/ступиця коліс
Автобус ІКАРУС 250, 256, 260, 280 маточина переднього моста Автобус ПАЗ маточина переднього колеса (внутрішній)
Автобус ПАЗ маточина переднього колеса (внутрішній)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.49 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 264 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 335 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Марка | КАМАЗ |
| Сумісність із маркою | ЗІЛ, КАМАЗ, Красивий, МАЗ |
| Ширина | 51 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | 7613 |
| Застосування | МТЗ-80 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



