

Подшипник 7514 (32214) CT, розміри: 70х125х33,25
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7514 або 32214
Виробник CT
Основні розміри:
внутрішній діаметр d = 70 мм.
зовнішній діаметр D = 125 мм.
ширина B = 33,25 мм.
вага — 1,642 кг.

Застосовується на тракторі МТЗ-1221 (передній провідний міст), а також у металургії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.642 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 157 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 208 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7514 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



