

Підшипник 7517 (32217) KINEX Slovakia (ЗИЛ,КАМАЗ), розміри: 85х150х38,5
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32217
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7517 або 32217
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 85 мм.
зовнішній діаметр D = 150 мм.
ширина B = 38,5 мм.
вага 2,637 кг.
Виробник: KINEX Slovakia

Застосовується підшипник:
Автомобіль ЗІЛ-130, 431410...431450, 431510...431542, 431900...431902, 432900.432912, 433300...433382, 495810...495850 маточина заднього колеса (внутрішній)
Автомобіль ЗІЛ-4331 Ступиця заднього колеса (внутрішній)
Автомобіль КамАЗ-5315 Ступиця колеса коліс проміжного та заднього мостів (внутрішня опора)
Автомобіль КамАЗ-5320 Ступиця колеса коліс проміжного та заднього мостів (внутрішня опора)
Автомобіль КамАЗ-5321 Ступиця колеса коліс проміжного та заднього мостів (внутрішня опора)
Автомобіль КамАЗ-5322 Ступиця колеса коліс проміжного та заднього мостів (внутрішня опора)
Автомобіль КамАЗ-5325 Ступиця колеса коліс проміжного та заднього мостів (внутрішня опора)
Автомобіль КамАЗ-5410, КамАЗ-5411, КамАЗ-5412, КамАЗ-5425, КамАЗ-5510, КАМАЗ-6426 Ступиця коліс проміжного та заднього мостів (внутрішня опора)
Комбайн Єнісей-1200 Зерноубірковий комбайн Міст ведучий
Комбайн КЗС-1218 «Полісся» Зерноубірковий комбайн КЗС-1218 «ПАЛЕСЕ GS12» Міст провідний
Комбайн СК-5 «Нива» Комбайн зернозбиральний Осі бортових редукторів
Трактор Т-150К Диференціал (корпус)
Трактор Т-150К Мост передний и задний
Трактор ХТЗ-120, ХТЗ-121 Диференціал, корпус
Трактор ХТЗ-16131 Диференціал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 309 Н |
| Динамічне навантаження | 212 Н |
| Вага | 2.637 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Висота | 38.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Марка | КАМАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Вид підшипника | Маточини заднього колеса |
| Ширина | 38.5 мм |
| Код запчастини | 6-7517 |
| Сумісність із маркою | ЗІЛ, КАМАЗ, ХТЗ |
- Ціна: 1 450 ₴



