

Підшипник 7310 (30310), розміри 50х110х29,25 (МТЗ,Т-150) CT
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30310
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7310 або 30310

Виробник: CT
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 50 мм.
зовнішній діаметр D = 110 мм.
ширина B = 29,25 мм.
вага 1,277 кг.
Застосування підшипника:
Трактор МТЗ-100, МТЗ-102 Корпус КП, передня опора вторинного вала
Трактор МТЗ-1025 Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор МТЗ-1221, 1321, 1222, 1523, 2022 Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор Т-150К Вал карданний проміжний
Автомобілі УРАЛ
Комбайн КСКУ-6 Комбайн самохідний кукурудзяноубиральний. Редуктор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.277 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 130 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 148 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7310 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 29.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



