

Підшипник 7311 (30311), розміри: 55х120х31,5 CT
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7311 або 30311
Виробник: CT

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 55 мм.
зовнішній діаметр D = 120 мм.
ширина B = 31,5 мм.
вага 1,56 кг.
Застосування підшипника:
Автомобіль ЗІЛ-130 Передня маточина внутрішній
Трактор Т-150 Напрямне колесо
Автомобіль УРАЛ-375Д, УРАЛ-375ДМ Міст
Автомобіль УРАЛ-377 міст
Автомобіль УРАЛ-378 міст
Автомобіль КАМАЗ-43101, 43106 роздавальна коробка
Автомобіль МАЗ-537 Підвищувальне передавання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.56 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 176 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 163 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7311 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 31.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴



