


Підшипник 6215 (215), розміри: 75х130х25 KG
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6215 або 215
Виробник : KG India

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 75 мм.
зовнішній діаметр D = 130 мм.
ширина B = 25 мм.
вага 1,089 кг.
Автомобіль ГАЗ-27057 Газель Коробка роздаткова (диференціал)
Автомобіль ГАЗ-32217 Газель Коробка роздавальна (диференціал)
Трактор Т-150К Вал заднього ходу
Трактор Т-151К Вал отбора мощности (Вал Отбора Мощности) и вал привода насоса
Трактор ХТЗ-120, ХТЗ-121 Вал отбора мощности (Вал Отбора Мощности)
Трактор ХТЗ-16131 Коробка роздавальна, вал приводу насоса та Вал відбору потужності (Вал Добору Потужності)
Комбайн Дон-1200 Комбайн зерноприбиральний Бортовий редуктор
Комбайн Єнісей-1200 Зерноубірковий комбайн Міст провідний, диференціал
Комбайн Дон-1500Б Комбайн зерноприбиральний Бортовий редуктор
Комбайн Нива Комбайн зерноприбиральний Диференціал моста головних коліс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 1.15 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Динамічне навантаження | 68 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 49 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
- Ціна: 450 ₴



