

Підшипник 7314 (30314), розміри: 70х150х38 CT
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7314 або 30314
Виробник: CT China

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 70 мм.
зовнішній діаметр D = 150 мм.
ширина B = 38 мм.
вага 3,09 кг.
Застосування підшипника:
Автомобіль ІКАРУС 250, 256, 260, 280 Автобус Коробка перемикання передач
Автомобіль МАЗ-547 Підвищувальне передавання
Автомобіль МАЗ-6425 роздаткова коробка, редуктор середнього моста
Автомобіль МАЗ-6430 роздаткова коробка, редуктор середнього моста
Автомобіль МАЗ-7310 Підвищувальне передавання
Автомобіль МАЗ-7410 Підвищувальне передавання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.09 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 271 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 260 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7314 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



