

Підшипник 7317 (30317), розміри: 85х180х44,5 CT
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7317 або 30317
Виробник: CT China

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 85 мм.
зовнішній діаметр D = 180 мм.
ширина B = 44,5 мм.
вага 4,95 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.95 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 372 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 365 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7317 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 44.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



