

Підшипник 180212 (6212-2RS) 60х110х22 (RE67948,JD8537,JD8537,ST269A,239257) NTE
430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180212-4
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6212 або 180212
Виробник NTE Slovakia

Основні розміри:
внутрішній діаметр d= 60 мм,
зовнішній діаметр D= 110 мм.
ширина B= 22 мм.
вага 0,797 кг.
Каталожні номери : RE67948, JD8537, ST269A, 239257, A76714, 00240085, JD8548, KG01386400, 3198599, 790836M1, 8328111M, 213991.0, 239257.0,
Широке застосування даного підшипника в сільгосптехніки,вантажних автомобілях,а також в металургії .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.77 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Динамічне навантаження | 55 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 36 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 6212-2RS |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



