
Підшипник 204PY3 (GA2014,AA21480,1268017C91,822-011C) Timken USA
730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 204 PY3
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 204PY3 кульковий, внутрішня обойма виступає з одного боку

Основні параметри:
- Внутрішній діаметр – 16,027 мм
- Зовнішній діаметр – 45,225 мм
- Висота зовнішнього кільця – 15,494 мм.
- Висота внутрішнього кільця - 18,669 мм.
- Вага: 0,12 кг
Каталожні номери: 00310104, 00400839, GA2014, 204PY3, 204RY2, 822-011C, 820-003C, 1268017C91, 852270, 00240199, AA21480, 1268017C91, AA21840, 204 RY2, 204-XAGR, BB 204-RRY3, DG16452RS, 145161C91, 1258017C91, 492757R91, 493532R91, 149157C91
Виробник : Timken USA
Застосовується : Case, John Deere, Great Plains, Kinze
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 204py3 |
| Виробник | TIMKEN |
| Країна виробник | США |
| Внутрішній діаметр | 16.027 мм |
| Зовнішній діаметр | 45.225 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 18.66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴



