Підшипник 11309 (1310K+H310), розміри: 45х110х27/42 NTE
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1310K+H310
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний дворядний сферичний на закріплювальній втулці 11309 (1310K+H310)
Виробник : NTE Slovakia

Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 45 мм.
зовнішній діаметр D= 110 мм.
ширина B= 27/42 мм.
вага 1.42 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.42 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Динамічне навантаження | 42 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 14.2 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴








