

Підшипник 6-гранний 209KRRB2 (179665C91,AE40895,84330027,286909) TIMKEN USA
3 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 179665C91
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самовстановлюючий кульковий підшипник під 6-гранний вал 209KRRB2
Виробник : TIMKEN USA

Основні параметри:
- Вага , W kg 0.576
- Внутрішній діаметр, d mm 38.1
- Зовнішній діаметр D mm 85
- Загальна ширина, B mm 30
- Ширина обойми, C mm 19
Призначення:
- привід шнека подачі зерна
Особливості:
- шестигранний отвір; сферична зовнішня обойма
Каталожні номери підшипника : 179665C91, AE40895, 84330027, 286909, 47577178, 87660207, 80286909, 68920-009, 8 Застосовується в сільгосптехніці: New Hollad, Case, John Deere, Claas...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.57 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 38.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 179665C91 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴



