

Підшипник 32009 (2007109) МТЗ-892,1025,1221,1523,2022 SKF.UA
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32009
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 2007109 (32009)
Виробник : SKF.UA Украина

Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 45 мм,
зовнішній діаметр D= 75 мм,
ширина B= 20 мм.
вага 0,121 кг.
Каталожні номери : 89833824, 84438713, 134037A1, 1963852C1, 24903820, 3402744R91, 238075.0, 2380750, 238075.
Застосування підшипника :
Трактор МТЗ-920, 922, 923, 952, 82.1-6, 82.1-7, 82.1, 92, 892 міст передній
Трактор МТЗ-1021, 1025, 1221, 1321, 1222, 1523, 2022 міст передній
Трактор МТЗ-1021 Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор МТЗ-1221 Коробка перемикання передач (КПП)
Автомобіль ГАЗ-2217 Соболь Маточини задніх коліс (зовнішня опора)
ГАЗ-2752 Соболь Маточини задніх коліс (зовнішня опора)
ГАЗ-2217 Соболь. Маточини задніх коліс (зовнішня опора)
ГАЗ-2752 Соболь. Маточини задніх коліс (зовнішня опора)
ГАЗ-3302 Газель. Маточини задніх коліс (зовнішня опора)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.121 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 71.7 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 80 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 2007109 |
| Застосування | МТЗ-82 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
- Ціна: 550 ₴



