

Підшипник 32010 (2007110) 50х80х20 (025148,00240180,3199212,236008) FBJ
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32010Х
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 32010 або 2007110
Виробник: FBJ Japan

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 50 мм.
зовнішній діаметр D = 80 мм.
ширина B = 20 мм.
вага 0.386 кг.
Каталожні номери :(025148, 00240180, GF025148, 756565201, 3199212, 236008, 87281696, 0099814105, 5000392236, 1524988, 90-7953T1).
Застосування підшипника на техніці: Case, New Holland, John Deere
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.386 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 75.1 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 88 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 2007110 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴



