Підшипник YEL 211-200 2F (G1200KRRB,86602942,JD9431,193282С91) SKF
3 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86602942
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий закріплювальний YEL 211-200 2F
Виробник : SKF Italy

Каталожні номери : G1200KRRB, 86602942, JD9431, 193282С91, 84330075, 1302711C91, 86980885, 87324171, 3874730, 685728, HC211-32 PER, YEL 211-200 2F, EX 211-32 G2, AH213902, AXE60582.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.5 кг |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71.4 мм |
| Внутрішній діаметр | 55.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴








