

Ремінь В(Б)-2600 (17х11-2600) Powerclassic
Ремінь приводний клиновий В(Б)-2600 (17х11-2600)
Виробник : Powerclassic
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 2600 мм
Ремни клиновые в настоящее время используются во многих сферах народнохозяйственной деятельности :
1. В первую очередь о производстве транспортных средств. На сегодняшний день ремни используются буквально повсеместно многими автомобильными производителями. В этом случае речь идет также и о промышленном автомобилестроении, в частности, строительных кранах.
2. Эксплуатируются в различных приводах авто сельскохозяйственного назначения. Речь идет о комбайнах, тракторах и так далее.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | PowerClassic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-2600 |
| Довжина | 2600 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 2600 мм |
- Ціна: 299 ₴



