

Підшипник 6308 (308), розміри 40х90х23 (МТЗ,ЮМЗ,Т-150,КРАЗ,МАЗ) NTE Slovakia
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6308-3
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6308 або 308
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри :
- внутрішній діаметр d= 40 мм,
- зовнішній діаметр D= 90 мм,
- ширина B= 23 мм,
- вага 0,635 кг.

Застосовується підшипник :
Автомобіль ГАЗ-24 Волга. Міст задній
Автомобіль КрАЗ-255, КрАЗ-255Б1, КрАЗ-255Б1А, КрАЗ-255Л1, КрАЗ-255В1 Коробка відбору потужності
Автомобіль КрАЗ-260А, КрАЗ-260С Коробка відбору потужності
Автомобіль САЗ-3507 Коробка відбору потужності
Автомобіль МАЗ-537 Коробка перемикання передач (КПП)/Підвищувальна передача
Автомобіль МАЗ-538 Коробка перемикання передач (КПП) гідромеханічна
Автомобіль МАЗ-543 Підвищувальна передача
Автомобіль МАЗ-547 Підвищувальна передача
Автомобіль МАЗ-7310 Підвищувальна передача
Автомобіль МАЗ-7410 Підвищувальна передача
Двигун Д-240Л Інші вузли та механізми
Комбайн Єнісей-1200 Зернозбиральний комбайн Варіатор, вісь блоку
Комбайн КСКУ-6 самохідний Комбайн кукурудзозбиральний. Коробка перемикання діапазонів
Комбайн СК-5 «Нива» Комбайн зернозбиральний Блок кульок варіатора
Трактор МТЗ-80Л Пусковий двигун (редуктор)
Трактор МТЗ-82Л Пусковий двигун (редуктор)
Трактор Т-150 Вал відбору потужності (ведучий вал редуктора)
Трактор Т-150К Вал відбору потужності (вал приводу)
Трактор ЮМЗ-6АМ, ЮМЗ-6АЛ, ЮМЗ-6КМ Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор К-701 Редуктор
Трактор К-702 Вал привода насоса Коробка перемикання передач (КПП)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 24 Н |
| Динамічне навантаження | 42.3 Н |
| Вага | 0.635 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 6308 |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 299 ₴



