

Підшипник 180307 (6307-2RS), розміри: 35х80х21 (JD10484,235930,239220,AN33120,JD10155) KINEX Slovakia
325 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6307-2
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6307-2RS або 180307
Виробник : KINEX Slovakia
Основні розміри:
- внутрішній діаметр d= 35 мм,
- зовнішній діаметр D= 80 мм,
- ширина B= 21 мм
- вага 0,4061 кг.

Каталожні номери: 235930, 239220, JD10484, JD10155, AN33120, JD10472, 320557
Застосовується в сільгосптехніки : John Deere, Case, New Holland, Claas
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.445 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 21 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | 180307 |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴



