


Підшипник 6309-2RS (180309,309), розміри: 45х100х25 (AH221427,RE346079,RE308210,AXE16386) TIMKEN USA
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180309-4
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6309 або 180309
Виробник: TIMKEN USA
Основні розміри:
- внутрішній діаметр d = 45 мм.
- зовнішній діаметр D = 100 мм.
- ширина B = 25 мм.
- вага — 0,805 кг.

Каталожні номери деталі: RE308210, 210086, 215130, AXE16386 AH221427, RE175448, RE346079
Широко застосовується в сельхозтехніці: John Deere, Case, New Holland, Claas
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Країна виробник | США |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 31.5 Н |
| Динамічне навантаження | 55.3 Н |
| Вага | 0.805 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Механічно оброблений |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Зернозбиральний комбайн |
| Код запчастини | 6309 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴



