

Підшипник 7308 (30308), розміри: 40х90х25,25 (86613758,748545,1964249C1) TIMKEN USA
1 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30308
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7308 або 30308
Виробник: TIMKEN USA
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 40 мм.
- зовнішній діаметр D = 90 мм.
- ширина B = 25,25 мм.
- вага 0,76 кг.
Каталожні номери : 86613758, 748545, 84790273, 1964249C1, 3142489R91, 80748545, 3003911R1, 5117713, 83930330, 84819202, 87055659, 963848C1, 700712875, 3142488R91, 3142487R91, 243684N0
Застосування підшипника:
- Комбайни New Holland, Case
- Автомобіль ГАЗ-3301 Роздаткова коробка
- Автомобіль ЗІЛ-157 Вал карданний
- Автомобіль ЗІЛ-4331 Коробка перемикання передач (КПП)
- Автомобіль МАЗ-537 Коробка перемикання передач (КПП)

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Країна виробник | США |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 95 Н |
| Динамічне навантаження | 106 Н |
| Вага | 0.76 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 25.25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 7308 |
| Ширина | 25.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴



