
Підшипник 6213-2RS (180213,213) 65х120х23 FBJ Japan
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180213
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6213 або 180213
Виробник: FBJ Japan
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 65 мм.
- зовнішній діаметр D = 120 мм.
- ширина B = 23 мм.
- вага 0,771 кг.

Застосування підшипника:
Автомобіль вантажний — МАЗ 543 міст задній: редуктор
МАЗ 547 міст задній: півось
МАЗ 7310 міст задній: редуктор
МАЗ 7410 диференціал, задній міст: напівось, міст передній: редуктор
МАЗ-509 Редуктори бортові переднього моста
МАЗ-537 Міст задній: Пополося/поворотний пристрій
МАЗ-538 Ступиця колеса
МАЗ-543 Редуктор 2-го заднього моста
МАЗ-547 Міст задній:полоось
МАЗ-7310 Редуктор 2-го заднього моста
МАЗ-7410 Диференціал/Редуктор 1-го переднього моста/Міст задній:полоось
Автомобіль БелАЗ Міст передній/Редуктор приводу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 40.5 Н |
| Динамічне навантаження | 58.5 Н |
| Вага | 0.75 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 6213 |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 890 ₴



