


Підшипник 2310 (N310), розміри: 50х110х27 (МТЗ-80,82) CT
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: N310-2
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 50 мм.
- зовнішній діаметр D = 110 мм.
- ширина B = 27 мм.
- вага 1,11 кг.
Виробник: CT
Застосовується підшипник:
Трактор МТЗ-80 Передній провідний міст/редуктор кінцевого передавання
Трактор МТЗ-82 Передній провідний міст/редуктор кінцевого передавання
Трактор МТЗ-100, МТЗ-102 ПВМ, редуктор кінцевого передавання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Циліндр |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 112 Н |
| Динамічне навантаження | 127 Н |
| Вага | 1.11 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 27 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | 2310 |
| Застосування | МТЗ-82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴



