Підшипник 7520 (32220), розміри: 100х180х46 (задня ступиця МАЗ) NTE Slovakia
1 925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7520
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний 7520 (32220)
Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 100 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 180 |
| Ширина (мм) B | 46 |
| Висота (мм) | 49 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 39 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 319 |
| Статична вантажність (кН) Co | 440 |
| Номінальна частота обертання (об/хв) | 2600 |
| Гранична частота обертання (об/хв) | 3600 |
| Вага (кг) | 4,9 |
| Тела кочення | Роликові конічні |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна та осьова |
| Виробник | NTE |
| Позначення ГОСТ | 7520 |
| Позначення ISO | 32220 J |
| Тип товару | Підшипник роликовий конічний |
| Класифікація | Конічні роликопідшипники однорядні |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Найменування | 7520 (32220) |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 440 Н |
| Динамічне навантаження | 319 Н |
| Вага | 4.9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Висота | 46 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 925 ₴









