

Підшипник 7524 (32224), розміри: 120х215х58 (ступиця МАЗ) CT
1 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7524
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний 7524 (32224)
Виробник: CT
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 120 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 215 |
| Ширина (мм) B | 58 |
| Висота (мм) | 61,5 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 50 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 468 |
| Статична вантажність (кН) Co | 695 |
| Номінальна частота обертання (об/хв) | 2200 |
| Гранична частота обертання (об/хв) | 3000 |
| Вага (кг) | 9,15 |
| Тела кочення | Роликові конічні |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна та осьова |
| Виробник | CT |
| Позначення ГОСТ | 7524 |
| Позначення ISO | 32224 J |
| Тип товару | Підшипник роликовий конічний |
| Класифікація | Конічні роликопідшипники однорядні |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Найменування | 7524 (32224) |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 695 Н |
| Динамічне навантаження | 468 Н |
| Вага | 9.15 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 215 мм |
| Висота | 58 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴



