

Підшипник 7612 (32312), розміри: 60х130х46 (ступиця МАЗ) KG
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7612-2
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний 7612 (32312)
Виробник: KG India
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 60 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 130 |
| Ширина (мм) B | 46 |
| Висота (мм) | 48,5 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 37 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 220 |
| Статична вантажність (кН) Co | 305 |
| Номінальна частота обертання (об/хв) | 3600 |
| Гранична частота обертання (об/хв) | 5000 |
| Вага (кг) | 2,8 |
| Тела кочення | Роликові конічні |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна та осьова |
| Виробник | KG |
| Позначення ГОСТ | 7612 |
| Позначення ISO | 32312 J |
| Тип товару | Підшипник роликовий конічний |
| Класифікація | Конічні роликопідшипники однорядні |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Найменування | 7612 (32312) |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 305 Н |
| Динамічне навантаження | 220 Н |
| Вага | 2.8 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Висота | 46 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴



