

Підшипник 6017 2RS (180117), розміри: 85х130х22 NTE Slovakia (AH125975)
605 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180117
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий радіальний 6017 2RS (180117)
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 85 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 130 |
| Ширина (мм) B | 22 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 52 |
| Статична вантажність (кН) Co | 43 |
| Гранична частота обертання з олією (об/хв) | 3000 |
| Вага (кг) | 0,89 |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Ущільнення | Контактне ущільнення з двох сторін |
| Виробник | NTE |
| Позначення ГОСТ | 180117 |
| Позначення ISO | 6017 2RS |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Найменування | 180117 (6017 2RS) |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 43 Н |
| Динамічне навантаження | 52 Н |
| Вага | 0.89 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Висота | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴



