

Підшипник 27310 (31310), розміри: 50х110х29,25 (КАМАЗ) KINEX Slovakia
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31310-3
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний з кутом контакту рівним або понад 20 градусів
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 50 мм.
- зовнішній діаметр D = 110 мм.
- ширина B = 29,25 мм.
- вага - 1,23 кг.

Виробник: KINEX Slovakia
Застосовується підшипник:
Автомобіль КамАЗ-5320, КамАЗ-53211, КамАЗ-53212, КамАЗ-53213, КамАЗ-5410, КамАЗ-54112, КамАЗ-55102, КамАЗ-55102, КамАЗ-55111 Мост задній (циліндричне зубчасте колесо, права опора)
Автомобіль КамАЗ-5325, КамАЗ-5425 Мост задний
Автомобіль КАМАЗ-4208, 4310, 4410 і їх модифікації циліндричне зубчасте колесо переднього, заднього та проміжного мостів (права опора)
Автомобіль КамАЗ-4310 Циліндричне зубчасте колесо переднього, проміжкового та заднього моста (права опора)
Автомобіль КамАЗ-4410 і їх модифікації Циліндричне зубчасте колесо проміжного та заднього моста (права опора)
Автомобіль КАМАЗ-5320, 53205, 53213 53215 міст середній, міст задній
Автомобіль КамАЗ-5410 Циліндричне зубчасте колесо проміжного та заднього моста (права опора)
Автомобіль КамАЗ-5425 Циліндричне зубчасте колесо проміжного та заднього моста (права опора)
Автомобіль КамАЗ-55102 Міст середній і задній
Автомобіль КАМАЗ-55111, 65115, 65117, 53229 міст середній, міст задній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 120 Н |
| Динамічне навантаження | 122 Н |
| Вага | 1.23 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 29.25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Ширина | 29.25 мм |
| Код запчастини | 27310 |
| Сумісність із маркою | КАМАЗ |
- Ціна: 850 ₴



