

Підшипник 6303-2RS (180303,303), розміри :17х47х14 (87306803,727874,239434) FBJ Japan
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180303-3
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6303 або 180303
Виробник : FBJ Japan
Основні параметри :
- внутрішній діаметр d= 17 мм,
- зовнішній діаметр D= 47 мм,
- ширина B= 14 мм
- вага 0,116 кг

Каталожні номери : 87306803, 727874, 239434, 131097C91, F00M990435, 239434.0, 131022C91, 131095C91, 131097C91, 1530427C1, 153632572, 340633A1, 47109194, 47133709, 47335516, 50031124, 79022467, 80277459, 80727874, 83968260, 84062855, 84209744, 84495652, 84999581, 85805716, 87759739, A186183.
Застосовується :
Автомобіль ВАЗ-2101-2108 Генератор
Автомобіль ВАЗ-2121 Нива Генератор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 6.5 Н |
| Динамічне навантаження | 13.5 Н |
| Вага | 0.116 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 180303 |
| Ширина | 14 мм |
| Марка | ВАЗ |
| Вид підшипника | Генератора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴



