



Підшипник AA59196 (5204PY3, 822-232C) CT Agri
Підшипник кульковий дворядний 5204PY3 (AA59196)
Виробник: CT Agri Китай
Розміри: 16.027 x 45.225 x 22.820 (26.00)
Встановлюється на ґрунтооброблювальною технікою:
John Deere, Great Plains
Каталожні номери: AA59196, 822-232C, GA26920, 60021679, 60022489, 60051077, 5204RRY2, G59196, 5204PY3, PER.5204RRY2, 5204 KRY2-R-A268, DG1645ARSLS WC, 03L07 R2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT AGRI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.19 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 45.225 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | AA59196 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴



