Підшипник AEL208 NTN (JD39109,RAE40RRB,AXE61820,560212), фото 2
Підшипник AEL208 NTN (JD39109,RAE40RRB,AXE61820,560212), фото 3
Підшипник AEL208 NTN (JD39109,RAE40RRB,AXE61820,560212)
  • Готово до відправки
  • Код: ael208
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
  • Виробник: NTN Japan
  • Тип підшипника: підшипник кульковий радіальний, що закріплюється.
  • Внутрішній діаметр: d = 40мм.
  • Зовнішній діаметр: D = 80мм.
  • Ширина: B = 43.7мм.
Каталожні номери:  JD39109, AXE61820, 560212, RAE40RRB, 552945, 412441, 213648, 560212.1, 80412441.
Встановлюється на техніці: John Deere, Case,New Holland, Claas
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникNTN
Країна виробникЯпонія
Вага0.62 кг
Вид навантаженняРадіальна
Динамічне навантаження30.7 Н
Кількість рядів тіл кочення1 шт.
Матеріал виробуСталь
Статичне навантаження19 Н
Тип підшипника коченняКульковий
Форма тіла коченняКулька
Габаритні розміри
Висота43.7 мм
Внутрішній діаметр40 мм
Зовнішній діаметр80 мм