

Підшипник 6314 (314), розміри: 70х150х35 Kinex Slovakia
1 107 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6314
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6314 або 314
Виробництво: KINEX Slovakia
Основні розміри:
внутрішній діаметр d= 70 мм.
зовнішній діаметр D = 150 мм.
ширина B = 35 мм.
вага 2,366 кг.
Застосовується в промисловій техніці, вбудованій техніці та сельхосптехніці...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 2.54 кг |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 314 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 107 ₴



